Plaukų transplantacija
Apie kliniką
Kainos
Foto galerija
Kodėl Talizi?
Užklausa
Nuvykimas ir apsistojimas
DUK
Kiti gydymo būdai
Publikacijos
Kontaktai
Pasirinkite galerijos tipą
My status

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek Jūsų klinikoje kainuoja plaukų persodinimas?

Plaukų persodinimo kaina priklauso nuo persodintų plaukų folikulų skaičiaus. . Mūsų klinikoje vieno folikulo persodinimo kaina yra 1,5 USD. Bet kokia konsultacija mūsų klinikoje yra nemokama ir anoniminė.

Ar Jūsų klinika garantuoja teigiamus rezultatus?

Šis klausimas gali būti suskirstytas į du papildomus klausimus:
1) Ar persodinti folikulai tikrai priauga?
2) Kiek laiko plaukai auga transplantacijos vietoje?

Apskritai, plaukų prigijimas yra viena didžiausių plaukų transplantacijos problemų.Iš pradžių, 1990aisiais, pagal B. Limmer, mokslinius tyrimus, buvo nustatyta, kad mikroskiepų būdu priauginti plaukai turi 80 - 90% tikimybę prigyti, priklausomai nuo laiko, praėjusio nuo transplantacijos. D. Seager 1997 m. įrodė, kad folikulų vienetai turi didesnes galimybes prigyti nei įprastu, mikroskiepų būdu, priauginti plauaki. Šiandien jau yra įrodyta, kad naudojant naujausias technologijas folikulų vienetų priauginimas yra ypač sėkmingas - plaukai priauga praktiškai iškart po operacijos.

Kalbant apie plaukų augimą, persodinimo metu naudojant plaukų folikulus, plaukai prigija praktiškai visam laikui ("genetinio dominavimo" principas pagal N. Orentreich, žr. aukščiau). Bėgant metams, plaukai gali pražilti (taip pat, kaip ir pakaušyje, iš kur folikulai ir buvo paimti), bet jie niekada neiškris iš transplantuotų vietų, visai kaip antakiai ar barzda. Jeigu plaukų kuokštelis bus išimtas su žnyplėmis, jų vietoje ataugs nauji plaukai.

Kodėl plaukų persodinimas Jūsų klinikoje yra toks nebrangus?

Visame pasaulyje plaukų transplantacija yra viena brangiausių plastinės chirurgijos rūšių. Žinomiausiose pasaulio klinikose vieno plaukų folikulo transplantacijos kaina siekti net iki 7 Eurų. “Talizi” klinikoje plaukų transplantacija yra daug pigesnė. Tad natūraliai kyla klausimas,kodėl “Talizi” siūlomos kainos yra žemesnės, ir ar mažesnė kaina reiškia prastesnę kokybę? Jūs jau turėjote galimybę įsitikinti, kad taip nėra. Plaukų transplantacijos metu mes naudojame visus šiuolaikinius metodus ir instrumentus. Nuo pat “Talizi” klinikos įkūrimo 1998 metais, mes siekiame, kad plaukų transplantacija kainos atžvilgiu būtų prieinama visiems pacientams. Visa mokslinė bei praktinė veikla, vydkoma mūsų klinikoje yra nukreipta siekti būtent šio tikslo. “Talizi” niekada neinvestavo į brangias reklamos kampanijas. Geriausia reklama mums - praktiniai rezultatai. Mūsų tikslas - kuo daugiau žmonių, galinčių pasinaudoti plaukų transplantacijos procedūra. Nors mes esame įsitikinę, kad net ir tokia maža kaina ir neįkandama daugeliui gruzinų.

Kiek plaukų folikulų vienetų man reiks persodinti? Ar aš turiu pakankamai plaukų, kuriuos būtų galima persodinti?

Net ir esant didžiausiam nuplikimo laipsniui (VII laipsnis), užpakalinėje galvos pusėje, už ausų, yra likę apie 8- 12 tūkstančių plaukų folikulų. Apie 6000 vienetų iš jų gali būti transplantuoti per kelias procedūras. Šių folikulų (apie 12000 plaukų) visiškai užteks aprėpti bet kokią nuplikusią galvos vietą. Reikalingas plaukų kiekis kiekvienam klientui skiriasi ir yra nustatomas per individualias priešoperacines koncultacijas, kurios yra anoniminės ir nemokamos. Operacijos rezultatas priklauso nuo plauko struktūros (skersmens, spalvos, tiesumas ir t.t.), o ne nuo to, kiek folikulų persodinama. Pacientai gali nustatyti reikiamų persodinimui plaukų skaičių pagal pateiktą schemą:


Nuplikimo laipsnis
I
II
III
IV
V
VI
VII
 
Reikalingų persodinti folikulų skaičius
500-800
800-1500
1500-2500
2500-3000
3000-4000
4000-5000
5000-6000
 

Jūs galite atsiųsti savo nuotrauką ir mūsų gydytojai suteiks jums tikslesnę informaciją, kiek plaukų folikulų reikėtų persodinti.

Ar transplantacijos procesas yra skausmingas?

Dėka A.Tsilosani išrasto originalaus anestezijos metodo, visa procedūra yra beveik be skausmo. Be to, pačių nuskausminamųjų injekcija bei pooperacinis periodas yra visiškai beskausmiai.

Kokios galimos plaukų persodinimo operacijos komplikacijos bei šalutinis poveikis?

Apskritai komplikacijos pasitaiko labai retai. Ši procedūra atliekama naudojanat vietinę nejautrą, bendroji nejautra niekada nenaudojama. Naudojant originalius anestezijos metodus, visiškai išvengiama alerginių bei anafilaksinių reakcijų. Šio unikalaus proceso metu išvengiama infekcinių ligų, komplikacijų. Nėra jokių šalutinių poveikių, susijusių su šia operacija.

Ar yra kokie nors amžiaus apribojimai, norint atlikti plaukų persodinimo procedūrą?

Jaunų pacientų atveju (17 - 25 metų amžiaus) reiktų nustatyti plaukų slinkimo laipsnį ir pasirinkti chirurginės operacijos būdą.

Apskritai, nėra amžiaus cenzo, norint atlikti plaukų persodinimo operacią. Mūsų praktikoje yra operacijų,atliktų 5-6 metų vaikams (sodinant plaukus po nudegimų) taip pat ir 70-75 metų pacientams.

Ar yra kokių nors kontraindikacijų po plaukų persodinimo?

Dėl anestezijos būdo, naudojamo persodinant plaukus, eliminuojama bet kokia alerginės reakcijos tikimybė. Tad, galima teigti, kad plaukų transplantacijos metu yra išvengiama bet kokios kontraindikacijos. Santykinės kontraindikacijos apima tokius atvejus, kai yra sutrikęs kraujo krešėjimas bei yra išsivysčiusios įvairios odos ligos. Kai kurie gydytojai mano, cukrinis diabetas taip pat yra santykinė kontraindikacija, tačiau mūsų praktikoje yra keletas operacijų, atliktų cukriniu diabetu sergiantiems pacientams.

Kiek laiko trunka reabilitacija po plaukų persodinimo operacijos? Kada bus galima grįžti į darbą?

Dėl unikalaus plaukų persodinimo metodo, taikomo “Talizi”, pacientai gali grįžti į darbą jau po poros dienų po operacijos (išskyrus atvejus, jei dirbamas sunkus fizinis darbas). Bet kokia fizinė veikla yra leidžiama praėjus savaitei po operacijos.

Ar reikalingas koks nors specialus pasiruošimas prieš operaciją? Ar reikia specialaus plaukų kirpimo?

Plaukų persodinimo metu nėra jokių apribojimų dėl plaukų ilgio ar kirpimo stiliaus.. Tai reiškia, kad prieš procedūrą pacientui nereikia specialiai ruoštis ar atitinkamai apsikirpti. Plaukų persodinimo metu liks nepaliesti, išskyrus tas vietas, iš kurių bus imami persodinimui reikalingi plaukų folikulai.

Ar yra specialus gydymo būdas pooperaciniu laikotarpiu? Kaip rūpintis transplantuotais plaukais?
Mūsų nuomone, vienas didžiausių plaukų transplantacijos privalumų yra tas, jog nereikia jokios specialios priežiūros: galima plaukus trinti bet kokiu šampūnu, juos dažyti, auginti ilgus arba juos nukirpti, nešioti kepure arba be jos būti bet kokiomis oro sąlygomis.

Ar plaukų transplantacija atliekama moterims?

Plaukų transplantacija yra įmanoma moterims, kurioms nustatomas androgeninio tipo plaukų slinkimas (žr. pav.). Taip pat plaukų transplantacijos būdu įmanoma nuslepti randus po nudegimų bei įvairiausių traumų (žr. pav.).

 Androgeninio tipo plaukų nuslinkimas    Randai, atsiradę po nudegimų
 alt    alt
Visos teisės saugomos, UAB "Talizi"©

Sprendimas: inverse.lt
Plaukų transplantacijos klinika "Talizi"
27 Tashkent str. 0160, Tbilisis, Gruzija
El.paštas: info@talizi.eu