Plaukų transplantacija
Apie kliniką
Kainos
Foto galerija
Kodėl Talizi?
Užklausa
Nuvykimas ir apsistojimas
DUK
Kiti gydymo būdai
Publikacijos
Kontaktai
Pasirinkite galerijos tipą
My status
Nuvykimas ir apsistojimas

Vizų informacija

Lietuvos Respublikos piliečiai gali vykti ir apsistoti Gruzijoje be vizos iki 90 dienų.

Nuvykimas į Gruziją*

www.flylal.com - tiesioginiai skrydžiai iš Vilnius į Tbilisis.
www.airbaltic.com - skrydžiai į Tbilisį iš Rygos.
* skrydžių bilietais klientas turi pasirūpinti pats.

Transportas

alt Paciento prašymu, "Talizi" užtikrina jo/jos pasitikimą tarptautiniame Tbilisio oro uoste ir nemokamai nuveža į viešbutį arba tiesiai į kliniką konsultuotis dėl plaukų persodinimo operacijos. Taip pat klinika savo transportu nemokamai nuveža pacientą iš viešbučio į oro uostą išvykimo metu.

Apgyvendinimas

Klinika apgyvendina pacientą viešbutyje "Lago" laikotarpiui, skirtam visiškai užbaigti plaukų transplantavimo procedūrą (3 kalendorinės dienos nuo atvykimo).

Viešbutis "Lago" įsikūręs 5 minutės kelio pėsčiomis nuo klinikos bei yra viename iš centrinių miesto rajonų - Saburtalo. Viešbutis siūlo visų rūšių paslaugas Jums bei Jūsų šeimos nariams, reikalingas trumpalaikei ar ilgalaikei viešnagei. Viešbutyje yra keli dviviečiai bei trivietis kambarys su įrengtomis šildymo ir kondicionavimo sistemomis, telefonu, kabeline televizija bei bevieliu internetu. Į Jūsų viešnagę taip pat įtrauktas ir maitinimas du kartus per dieną. Atvykimo dieną pacientas turės atvykti į kliniką, kad būtų nustatyta reikiamos operacijos rūšis bei plaukų linijos forma. Jei būtina, tą pačia dieną bus atlikti keli bandymai. Jau kitą dieną Jums bus atlikta plaukų transplantacijos procedūra. Trečią dieną klinikos gydytojas teiks konsultacijas dėl tolimesnės galvos bei plaukų priežiūros. Po visų šių procedūrų, pacientas galės grįžti namo. Jei pacientas norės, yra galimybė pasilikti dar vienai dienai: susipažinti su Gruzios istoriniais bei kultūriniais paminklais. Jei pacientas labai užsiemęs, yra galimybė atlikti visas procedūras per vieną dieną, tokiu atveju plauku transplantacijos operacija atliekama atvykimo dieną, o jau kitą pacientas gali vykti namo.

 alt    alt    alt
 alt    alt    alt

Turistiniai turai

Pacientui panorėjus, klinika organizuoja nemokamas vienos dienos keliones, kurių metu galima susipažinti su istoriniais Tbilisio paminklais (Valstybinis muziejus, Indukcinės vonios, Narikala pilis, Šv. Trejybės katedra, etnografinis muzieus po atviru dangumi), taip pat su senaja istorine Gruzijos sostine Mtskheta. Taip pat yra galimybė aplankyti priešistorinį uolose išskaptuotą miestą Uplistisikhe, Stalino muziejų bei Gori (80 km. nuo Tbilisio), arba suruošti pikniką ir apsilankyti slidinėjimo kurorte Gudauri, kuriame atsiveria nuostabios Kaukazo kalnų gradinės. Klientui prašant, yra įmanoma suorganizuoti ekskursiją į bet kurią kitą turistų pamėgtą Gruzijos vietą.

 alt    alt    alt
Visos teisės saugomos, UAB "Talizi"©

Sprendimas: inverse.lt
Plaukų transplantacijos klinika "Talizi"
27 Tashkent str. 0160, Tbilisis, Gruzija
El.paštas: info@talizi.eu