Plaukų transplantacija
Apie kliniką
Kainos
Foto galerija
Kodėl Talizi?
Užklausa
Nuvykimas ir apsistojimas
DUK
Kiti gydymo būdai
Publikacijos
Kontaktai
Pasirinkite galerijos tipą
My status
Kodėl Talizi?

Kodėl turėtumėte persodinti plaukus "Talizi"?

Jūs turėjote galimybę peržvelgti "Talizi" nuotraukų galeriją bei bendras mintis apie mūsų praktinius rezultatus. Atsižvelgiant į tai, kad daugumai mūsų pacientų buvo atlikta tik po vieną plaukų persodinimo procedūrą, rezultatai yra tikrai įspūdingi, nepaisant labai didelio plaukų slinkimo laipsnio (VI ir VII Norwood klasifikacija). Rezultatus galite pamatyti nuotraukų galerijoje .

Visų pirma, visi chirurgai - vyrai, dirbantys "Talizi", turėjo problemų su plaukų slinkimu, ir jiems visiems mūsų klinikoje buvo atlikta plaukų persodinimo operacija: klinikos direktoriui A. Tsilosani - VI laipsnio alopecija, pagrindinis chirurgas V. Vadachkoria - III laipsnio alopecija. Verta paminėti, kad jie visi iki tol buvo bendrojo profilio gydytojai ir tik po operacijos ėmė specializuotis plaukų persodinimo srityje. Tai reiškia, kad mes galime suprasti plaukų transplantavimą ne tik iš gydytojo, bet ir iš paciento perspektyvos. Mes visiškai suprantame vyrų jausmus bei lūkesčius dėl plaukū prieš transplantaciją. Todėl mūsų klinikoje yra labai jautriai reaguojama į pacientų poreikius.

Perskaitę ankstesnes skiltis, Jūs pats galite vertinti "Talizi" chirurgų profesionalumą, tačiau mes norėtume pabrėžti keletą momentų:

 Mūsų klinikoje taikoma pavienių plaukų folikulų persodinimo metodika, kuri laikoma "aukso standartu" plaukų persodinimo praktikoje. Šis metodas užtikrina puikų augimo efektą, plaukai auga lygiai taip taip, kaip ir augtų natūraliai, priauginti folikulai turi didelę prigijimo tikimybę (iki 100%) ir susidaro tiktai labai maža rizik prarasti dalį folikulų procedūros metu.
 Nepaisant didžiulių pastangų ir laiko ,reikalingų persodinti folikului, operacijoje dalyvauja 8-12 mūsų komandos narių. Dėl to daugiau kaip 3000 folikulų persoinama per 3 - 4 valandas, taip nesudarant diskomforto nei pacientams, nei darbuotojams.
 Dėka pažangių technologijų, plaukų transplantacijos mūsų klinikoje atliekamas praktiškai bei kraujavimo ir skausmo. Kelios valandos, praleistos mūsų klinikoje, Jums bus komportiškos ir ramios.
 Dėl originalių tik mūsų klinikoje taikomų narkozės metodų, komplikacijų tikimybė yra artima nuliui (komplikacijos yra retos be kuriuo atveju). Mūsų praktikoje nėra pasitaikę apsinuodijimų narkoze, alerginių reakcijų, sinkopės, šokų ir t.t. Rafinuoti donoro plaukų nuėmimo metodai sumažina infekcijų bei randų riziką.
 Pooperacinį periodą mūsų pacientai paprastai išgyvena labai lengvai. Kaip jau anksčiau minėjome, randų bei veido patinimai yra sumažinami iki minimumo, todėl mūsų pacientai gali sugrįžti į normalų gyvenimą jau kitą dieną. Sunkus fizinis darbas leidžiamas jau po pirmos savaitės, o galvos trinkimas - po 2-3 dienų.
 Mūsų klinika yra vienintėlė, naudojanti automatinę - elektroninę folikulų skaičiavimo metodiką, suteikiančią pacientui tikslų persodintų plaukų skaičių. Trumpai tariant, pacientas ne tik sužino iš gydytojo, kiek plaukų buvo persodinta, bet ir pats gali pamatyti visą procesą monitoriuje.
 Plaukų persodinimo metu naudojami specialūs Sparpoint mikroskalpeliai. Pacientui padaromi vos 0,163 mm pločio pjūviai, todėl nelieka į duobutes panačių žymių. Be to, idealaus salyčio tarp sienelių ir folikulo dėka, užtikrinamas labai greitas gijima (nuo 36 iki 48 valandų). Speciali mikroperforatorių modifikacija, kuriais atliekama procedūra, apriboja dūrio gyli iki 4 mm, dėl ko galima išvengti odos traumavimo ir randų bei tai yra geriausias būdas išvengti folikulito. Taip pat šita technika leidžia išvengti plaukų šaknų pažeidimų, kurios yra pagrindinis veiksnys, norint turėti tankius plaukus (daugiau nei 100 plaukų/1cm2).

Taip pat verta paminėti, kad plaukų transplantacija mūsų klinikoje yra palyginti nebrangi. Vieno folikulo persodinimas "Talizi" klinikoje kainuoja 1.5 USD, tuo tarpu kitose klikinose, naudojant plaukų folikulų persodinimo technologiją, vieno folikulo persodinimo kaina siekia 4 - 8 USD.

Akivaizdu, jog jei turite problemų su plaukų slinkimu ir norite juos persodinti, "Talizi" yra geriausias Jūsų pasirinkimas.
Visos teisės saugomos, UAB "Talizi"©

Sprendimas: inverse.lt
Plaukų transplantacijos klinika "Talizi"
27 Tashkent str. 0160, Tbilisis, Gruzija
El.paštas: info@talizi.eu